LAPP ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU transportni vod 30 G 1.5 mm² crna 0043012/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388460 - 62
- Oznaka:
- 0043012/1000
- EAN:
- 4044774665368
- Kataloški br:
- 3388460 - 62
- Oznaka:
- 0043012/1000
- EAN:
- 4044774665368
LAPP ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU transportni vod 30 G 1.5 mm² crna 0043012/1000 1000 m
1 %
95,935.00 KM96,735.00 KM
Štedite 800.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
95,935.00 KM96,735.00 KM
Štedite 800.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 30 G 1.5 mm² |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Određene značajke kabela | otporan na torziju vatrostalan postojan na ulje postojan na hladnoću UV otporan |
| Proizvođač-br. dijela | 0043012/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU 30G1,5 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 30.2 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 30 G |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | transportni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® DIZALICA NSHTÖU 30G1,5 pokretna linija; U 0 /U: 0,6/1 kV; Guma; Identifikacija žice: brojevi; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





