LAPP ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU transportni vod 5 G 16 mm² crna 00430323/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388467 - 62
- Oznaka:
- 00430323/1000
- EAN:
- 4044774665818
- Kataloški br:
- 3388467 - 62
- Oznaka:
- 00430323/1000
- EAN:
- 4044774665818
LAPP ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU transportni vod 5 G 16 mm² crna 00430323/1000 1000 m
1 %
119,510.00 KM120,570.00 KM
Štedite 1,060.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
119,510.00 KM120,570.00 KM
Štedite 1,060.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 5 G 16 mm² |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 16 mm² |
| Određene značajke kabela | otporan na torziju vatrostalan postojan na ulje postojan na hladnoću UV otporan |
| Proizvođač-br. dijela | 00430323/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU 5G16 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 27.5 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 5 G |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | transportni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® DIZALICA NSHTÖU 5G16 pokretna linija; U 0 /U: 0,6/1 kV; Guma; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





