LAPP ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU transportni vod 4 G 35 mm² žuta 00440253/500 500 m
- Kataloški br:
- 3388489 - 62
- Oznaka:
- 00440253/500
- EAN:
- 4044774666051
- Kataloški br:
- 3388489 - 62
- Oznaka:
- 00440253/500
- EAN:
- 4044774666051
LAPP ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU transportni vod 4 G 35 mm² žuta 00440253/500 500 m
1 %
111,220.00 KM112,200.00 KM
Štedite 980.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
111,220.00 KM112,200.00 KM
Štedite 980.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip kabela | ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 4 G 35 mm² |
| Boja | žuta |
| Poprečni presjek (po žili) | 35 mm² |
| Određene značajke kabela | vatrostalan postojan na ulje postojan na hladnoću UV otporan |
| Proizvođač-br. dijela | 00440253/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU 4G35 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 34.8 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 4 G |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | transportni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU 4G35 pokretna linija; 4000 N; U 0 /U: 0,6/1 kV; Guma; Identifikacija žice: boje; S orguljama za nošenje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





