LAPP ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU transportni vod 4 G 95 mm² žuta 00440293/250 250 m
- Kataloški br:
- 3388493 - 62
- Oznaka:
- 00440293/250
- EAN:
- 4044774666099
- Kataloški br:
- 3388493 - 62
- Oznaka:
- 00440293/250
- EAN:
- 4044774666099
LAPP ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU transportni vod 4 G 95 mm² žuta 00440293/250 250 m
1 %
130,220.00 KM131,400.00 KM
Štedite 1,180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
130,220.00 KM131,400.00 KM
Štedite 1,180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip kabela | ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU |
| Sadržaj | 250 m |
| Presjek | 4 G 95 mm² |
| Boja | žuta |
| Poprečni presjek (po žili) | 95 mm² |
| Određene značajke kabela | vatrostalan postojan na ulje postojan na hladnoću UV otporan |
| Proizvođač-br. dijela | 00440293/250 |
| Tip | ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU 4G95 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 51.2 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 4 G |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | transportni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU 4G95 pokretna linija; 10000 N; U 0 /U: 0,6/1 kV; Guma; Identifikacija žice: boje; S orguljama za nošenje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





