LAPP ÖLFLEX® FD CLASSIC 810 CY kontrolni vod 30 x 0.75 mm² 0026229/50 50 m
- Kataloški br:
- 3388441 - 62
- Oznaka:
- 0026229/50
- EAN:
- 4044774622453
- Kataloški br:
- 3388441 - 62
- Oznaka:
- 0026229/50
- EAN:
- 4044774622453
LAPP ÖLFLEX® FD CLASSIC 810 CY kontrolni vod 30 x 0.75 mm² 0026229/50 50 m
1 %
2,080.00 KM2,095.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,080.00 KM2,095.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® FD CLASSIC 810 CY |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 30 x 0.75 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 0026229/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CY 30G0,75 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 18 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 30 x |
| Zapakirano | da |
| Zaštićeno | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CY 30G0.75 upravljački kabel; 30G0,75; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





