LC Power LC-CC-120 CPU hladnjak sa ventilatorom
- Kataloški br:
- 2895870 - 62
- Oznaka:
- LC-CC-120
- EAN:
- 4260070124136
- Kataloški br:
- 2895870 - 62
- Oznaka:
- LC-CC-120
- EAN:
- 4260070124136
LC Power LC-CC-120 CPU hladnjak sa ventilatorom
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU hladnjak sa ventilatorom |
| Brzina (min.) | 500 U/min |
| Maks. broj okretaja | 1400 U/min |
| Priključak | 4-pinski |
| Težina | 583 g |
| Širina | 125 mm |
| Visina | 152 mm |
| Dubina | 75 mm |
| Dimenzije ventilatora | 120 x 120 mm |
| Visina gradnje | 152 mm |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Potrošnja energije (maks.) | 180 W |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Vrsta: hladnjak
- Promjer ventilatora: 12 cm
- Brzina vrtnje (min.): 500 RPM
- Brzina vrtnje (max): 1400 RPM. Napon: 10,8 - 13,2 V. Širina: 125 mm
- Dubina: 75 mm
- Visina: 152 mm
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





