LC Power LC-CC-120-W4 CPU hladnjak sa ventilatorom Intel® 1851, Intel® 1700, Intel® 1200, AMD AM5, AMD AM4
- Kataloški br:
- 3451898 - 62
- EAN:
- 4.26244E+12
- Kataloški br:
- 3451898 - 62
- EAN:
- 4.26244E+12
LC Power LC-CC-120-W4 CPU hladnjak sa ventilatorom Intel® 1851, Intel® 1700, Intel® 1200, AMD AM5, AMD AM4
95.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zračno hlađenje procesora 12 cm 2200 RPM
- Podržani procesorski socketi: Intel LGA1851, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5
- 35,3 dB 89,5 cfm 2,85 mmH2O Fluidni dinamički ležaj (FDB)
- Podrška za modulaciju širine impulsa
- 120 x 25 x 120 mm
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU hladnjak sa ventilatorom |
| Baza | Intel® 1851 Intel® 1700 Intel® 1200 AMD AM5 AMD AM4 |
| Razvoj buke (maks.) | 35.3 dB |
| Brzina (min.) | 600 U/min |
| Maks. broj okretaja | 2200 U/min |
| Položaj | dinamični ležaj sa tekočinom |
| Priključak | 4-pinski |
| Težina | 550 g |
| Razvijanje buke | 30.1 dB - 40 dB |
| Dimenzije ventilatora | 120 x 120 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





