LEDVANCE Outdoor Essential 830 4099854224898 vanjska stropna svjetiljka LED 18 W bijela
- Kataloški br:
- 3365496 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4.09985E+12
- Kataloški br:
- 3365496 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4.09985E+12
LEDVANCE Outdoor Essential 830 4099854224898 vanjska stropna svjetiljka LED 18 W bijela
48.40 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 18 W Ukupan svjetlosni tok= 1350 lm toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dizajn | okrugli |
| Radni napon | 230 V |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 18 W |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 1350 lm |
| Vrsta zaštite | IP44 IK03 |
| Boja | bijela |
| Težina | 320 g |
| dim. | (Ø x V) 255 mm x 70 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Promjer | 255 mm |
| Visina | 70 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Vrsta proizvoda | vanjska stropna svjetiljka |
Opis
Opis
Osnovna vanjska svjetla za jednostavne primjene. Značajke proizvoda: Jarka i funkcionalna LED vanjska svjetla. Stupanj zaštite IP44. Prednosti proizvoda: Jednostavna i brza montaža. Homogena raspodjela svjetla. Dekorativni zidni reflektor. Područja primjene: vanjski prostori. Terase, balkoni. Ulazna rasvjeta. Opća rasvjeta. Tehnička oprema: Uključujući pričvrsne vijke i tiple.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Montažni vijci i klinovi
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
LEDVANCE
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





