LEDVANCE Undercabinet Spot Puck 65mm 3 x 3W 830 Black LED podžbukna svjetiljka 3.00 W toplo bijela crna
- Kataloški br:
- 3438457 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854396045
- Kataloški br:
- 3438457 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854396045
LEDVANCE Undercabinet Spot Puck 65mm 3 x 3W 830 Black LED podžbukna svjetiljka 3.00 W toplo bijela crna
74.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 3.00 W
- Ukupan svjetlosni tok= 250 lm
- Boja svjetla= 3000 K; toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED podžbukna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Promjer | 65.00 mm |
| Visina | 19.00 mm |
| Snaga | 3.00 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 250 lm |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij/plastika |
| Težina | 220.00 g |
| dim. | (Ø x V) 65.00 mm x 19.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
Opis
Opis
Reflektor za ispod ormarića okruglog oblika. Karakteristike proizvoda: Moderan dizajn. Boja svjetla: toplo bijela. Prednosti proizvoda: Reflektori za osvjetljenje ispod ormarića. Područja primjene: kuhinje. Stambeni prostori. Rasvjeta ispod polica. Tehnička oprema: Uključujući montažne vijke i tiple. Sigurnosne upute: Sve električne spojeve smije izvoditi samo kvalificirano osoblje. Oprez, opasnost od strujnog udara. Rasvjetna tijela nisu namijenjena za prekrivanje toplinski izolacijskim materijalom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Sve električne spojeve smije izvoditi samo kvalificirano osoblje.,Oprez, opasnost od strujnog udara.,Rasvjetna tijela nisu namijenjena za prekrivanje toplinski izolacijskim materijalom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





