Lenovo 2-u-1 Notebook/tablet računalo ThinkPad L 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA AMD Ryzen 5 Pro PRO 215 16 GB RAM 512 GB SSD
- Kataloški br:
- 3451500 - 62
- Oznaka:
- 21RD000AGE
- EAN:
- 199271052778
- Kataloški br:
- 3451500 - 62
- Oznaka:
- 21RD000AGE
- EAN:
- 199271052778
Lenovo 2-u-1 Notebook/tablet računalo ThinkPad L 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA AMD Ryzen 5 Pro PRO 215 16 GB RAM 512 GB SSD
4,400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33.8 cm (13.3 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- AMD Ryzen 5 Pro
- PRO 215
- Broj procesorskih jezgri: 6 x maks. 4.7 GHzRadna memorija: 16 GB;7500 MHz512 GB SSD;AMD Radeon;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 2-u-1 Notebook/tablet računalo |
| Model | ThinkPad L |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 PRO PRO 215 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 Pro |
| Procesor / model | PRO 215 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 22 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Radna memorija | 16 GB |
| Ritam pohranjivanja | 7500 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 299 mm |
| Dubina | 215 mm |
| Težina | 1.3 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 3.2 GHz / max. 4.7 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Područje primjene | ured home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| ne | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| da | |
| 100 % | |
| 2 W | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 2 | |
| da | |
| 1.2 cm | |
| 1.57 cm | |
| da | |
| 8 - 95 % | |
| 2 | |
| 5 - 43 °C | |
| 1 | |
| da | |
| 54.7 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- AMD Ryzen 5 PRO 215 (6C/12T, 3.2/4.7GHz, 6MB L2/16MB L3)
- 13,3" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nita Antirefleksijski / Zaštita od razmazivanja 100% sRGB dodirni zaslon
- 16GB LPDDR5x-7500
- 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- AMD Radeon 740M grafika
- Windows 11 Pro
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





