Lenovo 4XC1Q25245 Full HD-Web kamera 1920 x 1080 Pixel
- Kataloški br:
- 3429007 - 62
- Oznaka:
- 4XC1Q25245
- EAN:
- 195892103615
- Kataloški br:
- 3429007 - 62
- Oznaka:
- 4XC1Q25245
- EAN:
- 195892103615
Lenovo 4XC1Q25245 Full HD-Web kamera 1920 x 1080 Pixel
305.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
305.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4 MP 1920 x 1080 piksela 30 fps
- Puni HD
- Ugrađeni mikrofon
- Kamera za privatnost
- Sučelje: USB-C
- Vrsta montaže: Kopča / Stalak
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Full HD-Web kamera |
| Sučelje | USB-C® |
| Rezolucija fotografije | 1920 x 1080 Pixel |
| Videorezolucija | 1920 x 1080 Pixel |
| Slika po sekundi | 30 |
| Postolje | da |
| Drška stezaljke | da |
| Boja | crna |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 42 mm |
| Dubina | 45 mm |
| dim. | (Š x V x D) 80 x 42 x 45 mm |
| Težina | 95 g |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Mikrofon | da |
| -5 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 5 V | |
| 4 MP | |
| 0 - 90 % | |
| 1 | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 30 fps | |
| 203 g | |
| 0.9 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





