Lenovo 4XD1P83425 On Ear Headset Bluetooth®, bežični, žičani stereo crna kontrola glasnoće
- Kataloški br:
- 3428993 - 62
- Oznaka:
- 4XD1P83425
- EAN:
- 195892101550
- Kataloški br:
- 3428993 - 62
- Oznaka:
- 4XD1P83425
- EAN:
- 195892101550
Lenovo 4XD1P83425 On Ear Headset Bluetooth®, bežični, žičani stereo crna kontrola glasnoće
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za pozive/glazbu
- Žičana USB veza
- Cirkumauralni 20 - 20000 Hz 32 Ohm 116 dB
- Vrsta mikrofona: Boom -40 dB
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Određene značajke slušalica | kontrola glasnoće |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | Bluetooth® bežični žičani |
| Priključak za slušalice | 3,5 mm priključak |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Impedancija | 32 Ω |
| Zvučni tlak | 116 dB |
| Frekvencija zvuka | 20 - 20000 Hz |
| Maks. domet | 25 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Boja | crna |
| Težina | 140 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Pogodno za | PC |
| Širina | 15.5 cm |
| Visina | 18 cm |
| Dubina | 6.5 cm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
| Način prijenosa | žičani |
| da | |
| -5 - 40 °C | |
| 32 Ohm | |
| -40 dB | |
| 3 % | |
| da | |
| da | |
| 258 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





