Lenovo 64 GB siva Android tablet PC 22.1 cm (8.7 palac) Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 1.8 GHz MediaTek Android™
- Kataloški br:
- 3453198 - 62
- Oznaka:
- ZAF30084SE
- EAN:
- 198158238830
- Kataloški br:
- 3453198 - 62
- Oznaka:
- ZAF30084SE
- EAN:
- 198158238830
Lenovo 64 GB siva Android tablet PC 22.1 cm (8.7 palac) Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 1.8 GHz MediaTek Android™
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 22.1 cm 8.7 palac (1340 x 800 Pixel) IPS
- Procesor: MediaTek Helio G85 (8 x 1.8 GHz)
- Radna memorija: 4 GB LPDDR4X
- Kapacitet memorije: 64 GB
- Glonass, GPS, funkcija telefona, WiFi
- Operacijski sustav: Android™ 14
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Android tablet PC |
| Zaslon (cm) | 22.1 cm |
| Zaslon (inči) | 8.7 palac |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1340 x 800 Pixel |
| Format prikaza | 5:3 |
| Serija procesora | MediaTek |
| Procesor / model | Helio G85 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Radna memorija | 4 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR4X |
| Serija grafičke kartice | ARM |
| Kapacitet pohrane | 64 GB |
| Rezolucija integrirane kamere | 8 Megapiksela |
| Rezolucija prednje kamere | 2 Megapiksela |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 14 |
| Određene značajke tablet računala | Glonass GPS funkcija telefona WiFi |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Integrirani Glonass | da |
| Integrirani GPS | da |
| Format SIM kartica | Nano SIM |
| Tehnologija SIM kartice | Single-SIM |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 211 mm |
| Visina | 8.5 mm |
| Dubina | 124.8 mm |
| Težina | 320 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 5100 mAh |
| Zaslon (inči) | 8 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 1.8 GHz |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 20 W |
| Zaslon | 22.1 cm (8.7 palac) |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Bluetooth® | da |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Svjetloća | 480 cd/m² |
| Web kamera | da |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 8 | |
| da | |
| 0 - 3048 m | |
| da | |
| 0 - 95 % | |
| da | |
| da | |
| 2 A | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Dizajniran za zabavu i produktivnost, Lenovo Tab K9 ima 8,7-inčni zaslon rezolucije 1340 x 800 piksela koji pruža živopisne slike i zaslon otporan na otiske prstiju za besprijekorno iskustvo dodira. IPS tehnologija pruža široke kutove gledanja, dok brzina osvježavanja od 60 Hz omogućuje glatko kretanje prilikom streaminga i igranja. Zahvaljujući podršci za Dolby Atmos, dvostruki zvučnici poboljšavaju audio izlaz i pružaju impresivno zvučno iskustvo. Opremljen snažnom baterijom od 5100 mAh, ovaj tablet omogućuje sate neprekidnog korištenja, što ga čini savršenim za mobilni stil života. Uređaj podržava microSD kartice do 1 TB, nudeći iznimne mogućnosti pohrane za aplikacije, fotografije i videozapise. Dizajniran za svestranost, Lenovo Tab K9 ima prednju kameru od 2 megapiksela i stražnju kameru od 8 megapiksela koje vam pomažu da jasno snimite trenutke i videopozive. S 4 GB RAM-a i 8-jezgrenim MediaTek Helio G85 procesorom, multitasking je optimiziran i performanse su glatke za razne aplikacije i zadatke.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 8,7-inčni zaslon s tehnologijom protiv otisaka prstiju
- Podrška za Dolby Atmos za poboljšani audio izlaz
- Dugotrajna baterija od 5100 mAh za dulje korištenje
- Podržava microSD kartice do 1 TB za dodatnu pohranu
- 8-jezgreni MediaTek Helio G85 procesor za učinkovite performanse
Opseg isporuke
- Lenovo Tab K9 ZAF3
- Adapter napajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





