Lenovo All-in-One PC ThinkCentre M70a 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T 5.0 GHz 16 GB RA
- Kataloški br:
- 3429014 - 62
- Oznaka:
- 13AY000YGE
- EAN:
- 198157081284
- Kataloški br:
- 3429014 - 62
- Oznaka:
- 13AY000YGE
- EAN:
- 198157081284
Lenovo All-in-One PC ThinkCentre M70a 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T 5.0 GHz 16 GB RA
4,385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 60.5 cm (23.8 palac) Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T 14 Jezgra(-e) / max. 5.0 GHz
- Radna memorija: 16 GB SO-DIMM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- Intel Grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | ThinkCentre M70a Gen 6 |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Format prikaza | 16:9 |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 235T |
| Procesor / model | 235T |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 DisplayPort HDMI™ USB 3.2 gen. 2 SD slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Širina | 539.6 mm |
| Dubina | 222.2 mm |
| Težina | 8.08 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| GPU brand | Intel |
| Mikrofon | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 90 W |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| WLAN | da |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 99 % | |
| 4 W | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 1 | |
| 5 MP | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
AI računala dizajnirana za poslovanje
- Vrhunske performanse potaknute umjetnom inteligencijom s Intel® Core™ Ultra procesorima
- 60,45 cm (23,8") AIO računalo s personaliziranim iskustvima i inteligentnim AI značajkama
- Robusna sigurnost, napredna povezivost i dovoljno prostora za pohranu za multitasking
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 5 235T, 14C (6P + 8E)/14T, Max Turbo do 5.0GHz, 24MB
- 23,8" FHD (1920x1080) IPS 250 nita 120Hz 99% sRGB hardverski nisko plavo svjetlo bez treperenja siguran za oči, bez dodira
- 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
- 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intelova grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





