Lenovo All-in-One PC ThinkCentre neo 55a 24 Gen 6 60.5 cm (23.8 palac) Full HD AMD Ryzen AI 7 350 5 GHz 32 GB RAM 1 TB S
- Kataloški br:
- 3454837 - 62
- Oznaka:
- 13F80008GE
- EAN:
- 199271343999
- Kataloški br:
- 3454837 - 62
- Oznaka:
- 13F80008GE
- EAN:
- 199271343999
Lenovo All-in-One PC ThinkCentre neo 55a 24 Gen 6 60.5 cm (23.8 palac) Full HD AMD Ryzen AI 7 350 5 GHz 32 GB RAM 1 TB S
3,775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 60.5 cm (23.8 palac) IPS Full HD 1920 x 1080 Pixel
- AMD Ryzen AI 7 350 8 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- AMD Radeon 860M
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | ThinkCentre neo 55a 24 Gen 6 |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon 860M |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) Bluetooth HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | siva |
| Širina | 539.5 mm |
| Visina | 431.2 mm |
| Dubina | 192.1 mm |
| Težina | 6 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| GPU brand | AMD |
| Mikrofon | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 135 W |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| WLAN | da |
| 2 | |
| da | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| 99 % | |
| 6 W | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 1 TB | |
| 28 W | |
| 66 TOPs | |
| 50 TOPs | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -20 - 60 °C | |
| 1 | |
| 5 MP | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Redefinirajte produktivnost uz performanse pokretane umjetnom inteligencijom, pametni dizajn i izvrsnost višenamjenskog sustava
- 23,8-inčni tanki i elegantni Copilot+ AI PC s AMD Ryzen™ procesorima
- Briljantan zaslon i veća jednostavnost korištenja za besprijekoran multitasking
- Profesionalne značajke umjetne inteligencije za vrhunsku računalnu snagu, učinkovitost i performanse
Za neka iskustva s Copilotom+ na računalu potrebna su besplatna ažuriranja, koja će biti dostupna do početka 2025. Raspored se razlikuje ovisno o uređaju i regiji. Pogledajte aka.ms/copilotpluspcs. Neke značajke programa Copilot+ za PC zahtijevaju kameru, mikrofon, zvučnike ili moderni hardver. Za više informacija pogledajte Zahtjevi za hardver Copilot+ PC – Microsoftova podrška.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen AI 7 350 (8C/16T, 2.0/5.0GHz, 8MB L2/16MB L3)
- 23,8" FHD (1920x1080) IPS 250 nita 99% sRGB-a
- 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
- 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal
- AMD Radeon 860M grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





