Lenovo BCM5720-2P mrežna kartica LAN (10/100/1000 MBit/s)
- Kataloški br:
- 3340376 - 62
- Oznaka:
- 4XC1K83390
- EAN:
- 195892084259
- Kataloški br:
- 3340376 - 62
- Oznaka:
- 4XC1K83390
- EAN:
- 195892084259
Lenovo BCM5720-2P mrežna kartica LAN (10/100/1000 MBit/s)
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Povezano kabelom
- PCI Express Ethernet
- Gigabit Ethernet 1000 Mbit/s 10/100/1000BaseT(X)
- Ugrađena komponenta za: Server
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežna kartica |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| LAN brzina prijenosa | 1000 MBit/s |
| Boja | višebojna |
| Dubina | 65.6 mm |
| Širina | 111.8 mm |
| Broj 10 Gigabit LAN | 2 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| Utor | PCIe |
| područja primjene | server |
| Težina | 80 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





