Lenovo Desktop pc ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 225 4.9 GHz 32 GB RAM 512 GB SSD Intel
- Kataloški br:
- 3595440 - 62
- Oznaka:
- 30J5004TGE
- EAN:
- 199271239889
- Kataloški br:
- 3595440 - 62
- Oznaka:
- 30J5004TGE
- EAN:
- 199271239889
Lenovo Desktop pc ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 225 4.9 GHz 32 GB RAM 512 GB SSD Intel
5,170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 225 10 Jezgra(-e) / max. 4.9 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- Intel Intelova grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 225 |
| Procesor / model | 225 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 2.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 20 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intelova grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 87 mm |
| Visina | 202 mm |
| Dubina | 223 mm |
| Težina | 3.6 kg |
| Snaga napajanja | 230 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Kapacitet | 3.9 l |
| WLAN | ne |
| Broj zvučnika | 1 |
| Raspon radne temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 10 - 90 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 0 - 12192 m |
| Zaštita lozinkom | da |
| Broj instaliranih uređaja za skladištenje | 1 |
| Uključuje monitor | ne |
| Broj Mini DisplayPort portova grafičke kartice | 4 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Miš uključen u pakovanje | da |
| Ne-ECC | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Jezgra veće efikasnosti | 4 |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Osnovna snaga procesora | 65 W |
| Maksimalna turbo snaga | 121 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 3.3 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.4 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.9 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 23 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Performanse grafičkog procesora do | 4 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Broj procesora | 1 |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 3048 m |
| Radni opseg vlažnosti | 20 - 80 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 60 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
LENOVO THINKSTOATION P3 ULTRA SFF GEN 2
Mali, ali moćan
Doživite iznimne performanse u pametnom, kompaktnom dizajnu. Ova radna stanica s Intel® Core™ Ultra (Series 2) procesorima i Intel vPro®-om, integriranim NPU-om i NVIDIA RTX™ grafikom postavlja nove standarde nudeći performanse optimizirane umjetnom inteligencijom i vrhunsku fleksibilnost u kućištu ukupnog volumena manjeg od 4 l.
MOĆNO KOMBINIRANO UBRZANJE UMJETNE RAČUNALE
Iskusite produktivnost, kreativnost i sigurnost potaknute umjetnom inteligencijom.
Radna stanica ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 kombinira integrirani Intel® NPU s grafičkom karticom NVIDIA RTX™ 4000 SFF Ada Generation za neusporedivu AI inferenciju – pružajući do 335 TOPS performansi AI inferencije s CPU-om i GPU-om. Možete lako upravljati svime, od modela dubokog učenja do analitike u stvarnom vremenu, bez potrebe za kompromisima u pogledu prostora ili energetske učinkovitosti.
KREDIBILITET I SURADNJA
održivost
Naš je cilj ponuditi pametnije tehnologije koje stvaraju bolju i održiviju budućnost za naše kupce, zajednice i planet. Stoga se oslanjamo na vodeće oznake i certifikate u industriji koji pokazuju našu predanost održivosti u dizajnu proizvoda. Zajedno možemo stvoriti pametniju budućnost za sve.
Tehničke specifikacije mogu varirati ovisno o regiji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro
- Intel Core Ultra 5 225 (20 MB predmemorije)
- 32 GB (5600 MHz) DDR5 SDRAM (1 x 32) i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





