Lenovo držač računala stol 4XF1K03170 4XF1K03170 crna
- Kataloški br:
- 3339601 - 62
- Oznaka:
- 4XF1K03170
- EAN:
- 195892064398
- Kataloški br:
- 3339601 - 62
- Oznaka:
- 4XF1K03170
- EAN:
- 195892064398
Lenovo držač računala stol 4XF1K03170 4XF1K03170 crna
290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maksimalna nosivost: 5,5 kg
- Minimalna veličina zaslona: 55,9 cm (22") Maksimalna veličina zaslona: 68,6 cm (27")
- Broj podržanih zaslona: 1
- Vrsta montaže vijcima: stol/klupa
- Maksimalni VESA nosač: 100 x 100 mm
- Podešavanje nagiba
- Poboljšano upravljanje kabelima
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 285 x 480 mm |
| Dubina | 480 mm |
| Visina | 285 mm |
| Širina | 250 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Visina gradnje | 285 mm |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Nagibni kut | -5/+22 |
| Vrsta montaže | stol |
| Oznaka za tip proizvoda | Sonstiges Notebook-Zubehör |
| Težina | 4 kg |
| Vrsta proizvoda | držač računala |
Opis
Opis
Fleksibilna kompatibilnost novog ThinkCentre Tiny-in-One Flexa čini ga savršenim rješenjem za vašu postojeću infrastrukturu dok podržava buduće nadogradnje i proširenja. Tiny-in-One Flex integrira se s većinom Tiny računala s različitim veličinama zaslona od 22" do 27", pojednostavljujući veze, minimizirajući kabliranje i dopuštajući potpuni pristup prednjim Tiny priključcima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Montaža: vijci
- Maksimalna nosivost: 5,5 kg
- Minimalna veličina zaslona: 55,9 cm (22")
- Maksimalna veličina zaslona: 68,6 cm (27")
- Maksimalni VESA nosač: 100 x 100 mm
- Raspon kuta nagiba: -5 - 22°
- Boja proizvoda: Crna
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





