Lenovo G0A6N065WW strujni adapter za prijenosno računalo 65 W
- Kataloški br:
- 3534199 - 62
- Oznaka:
- G0A6N065WW
- EAN:
- 194632521795
- Kataloški br:
- 3534199 - 62
- Oznaka:
- G0A6N065WW
- EAN:
- 194632521795
Lenovo G0A6N065WW strujni adapter za prijenosno računalo 65 W
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- / 65 WSnaga
- Mjesto upotrebe: unutrašnje područje;Opseg ulaznog napona 100 - 240 VPrikladno za prijenosna računala Dell
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | strujni adapter za prijenosno računalo |
| Tip | G0A6N065WW |
| za marku | Dell |
| Snaga | 65 W |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 59.7 x 30 x 42.5 mm |
| Širina | 59.7 mm |
| Visina | 30 mm |
| Težina | 117 g |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Dubina | 42.5 mm |
| 0 - 35 °C | |
| 1 Stück(e) | |
| 5 V | |
| 20 V | |
| 1 | |
| 5 - 95 % | |
| 457 g | |
| da |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





