Lenovo grafička kartica Nvidia RTX™ A1000 RTX A1000 8 GB GDDR6-RAM mini displayport
- Kataloški br:
- 3364373 - 62
- Oznaka:
- 4X61Q73041
- EAN:
- 195892109693
- Kataloški br:
- 3364373 - 62
- Oznaka:
- 4X61Q73041
- EAN:
- 195892109693
Lenovo grafička kartica Nvidia RTX™ A1000 RTX A1000 8 GB GDDR6-RAM mini displayport
1,825.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,825.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost NvidiaRTX™ A1000
- Sučelja mini displayport8 GBGDDR6-RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX™ A1000 |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-RAM |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| CUDA | da |
| Širina | 164.2 mm |
| Visina | 105.8 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| Sučelje | mini displayport |
| Verzija sučelja | PCI Express 4.0 |
| Broj Mini Display Portova | 4 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Verzija grafičke kartice | RTX A1000 |
| Boja | crna |
| Potrošnja struje u pogonu | 50 W |
| Težina | 250 g |
| ne | |
| ne | |
| 192 GB/s | |
| 5 - 85 % | |
| 275 g | |
| 66 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





