Lenovo grafička kartica RTX 4500 Ada
- Kataloški br:
- 3217932 - 62
- Oznaka:
- 4X61P46223
- EAN:
- 195892099116
- Kataloški br:
- 3217932 - 62
- Oznaka:
- 4X61P46223
- EAN:
- 195892099116
Lenovo grafička kartica RTX 4500 Ada
9,695.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,695.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost RTX 4500 Ada
- Sučelja s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 4500 Ada |
| Područje primjene | GeForce RTX Gaming |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Visina | 104.9 mm |
| Dubina | 59 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Broj DisplayPort-ova | 4 x |
| Boja | crna |
| Visina gradnje | 104.9 mm |
| Videorezolucija | 7680 x 4320 Pixel |
| Težina | 1.67 kg |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Obitelj grafičkih procesora: NVIDIA
- GPU: RTX 4500 Ada
- Memorija diskretnog grafičkog adaptera: 24 GB
- Vrsta memorije grafičke kartice: GDDR6
- Najveća razlučivost: 7680 x 4320 piksela
- Sučelje: PCI Express 4.0
- Hlađenje: aktivno
- Broj ventilatora: 1 ventilator
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





