Lenovo LENOVO 350 Bluetooth Silent Mouse (P) miš bežično optički plava boja 6 Tipke
- Kataloški br:
- 3594644 - 62
- Oznaka:
- GY51S61910
- EAN:
- 195892126607
- Kataloški br:
- 3594644 - 62
- Oznaka:
- GY51S61910
- EAN:
- 195892126607
Lenovo LENOVO 350 Bluetooth Silent Mouse (P) miš bežično optički plava boja 6 Tipke
54.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
54.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uredski optički 2400 DPI Plavi
- Ambihand Bluetooth
- Vrsta pomicanja: Kotačić Broj tipki: 6
- Izvor napajanja: Baterije
- 1 AA
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Senzor | optički |
| Brojevi tipka | 6 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Boja | plava boja |
| Širina | 114.7 mm |
| Visina | 36.8 mm |
| Dubina | 61.8 mm |
| Težina | 59 g |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





