Lenovo LENOVO 700 Multi-Device Wireless (P) miš bežično optički siva 8 Tipke
- Kataloški br:
- 3594640 - 62
- Oznaka:
- GY51S61898
- EAN:
- 195892125594
- Kataloški br:
- 3594640 - 62
- Oznaka:
- GY51S61898
- EAN:
- 195892125594
Lenovo LENOVO 700 Multi-Device Wireless (P) miš bežično optički siva 8 Tipke
79.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
79.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uredski optički 4000 DPI sivi
- Bežični RF za obje ruke + Bluetooth
- Vrsta pomicanja: Kotačić Broj tipki: 8
- Izvor napajanja: Baterije
- 1 AA
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Senzor | optički |
| Brojevi tipka | 8 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Boja | siva |
| Širina | 114.7 mm |
| Visina | 36.8 mm |
| Dubina | 62 mm |
| Težina | 63.5 g |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo pribor i upravitelj zaslona |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





