Lenovo Lenovo Dual - Netzteil - GaN - Wechselst adapter 65 W
- Kataloški br:
- 3553625 - 62
- Oznaka:
- 40AW065BEU
- EAN:
- 195892129110
- Kataloški br:
- 3553625 - 62
- Oznaka:
- 40AW065BEU
- EAN:
- 195892129110
Lenovo Lenovo Dual - Netzteil - GaN - Wechselst adapter 65 W
165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- / 65 WSnaga
- Opseg ulaznog napona 100 - 240 VPrikladno za prijenosna računala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adapter |
| Tip | Lenovo Dual - Netzteil - GaN - Wechselst |
| Tip | U zatvorenom/na otvorenom |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Lenovo |
| Snaga | 65 W |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 50 x 87.3 x 30 mm |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 87.3 mm |
| Težina | 115 g |
| Boja | crna |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dubina | 30 mm |
| Broj USB | 2 x |
| 0 - 40 °C | |
| 1 Stück(e) | |
| 8 - 90 % | |
| 225 g |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





