Lenovo LENOVO Keyboard Pack for Yoga Tab (P) tipkovnica engleski, qwerty
- Kataloški br:
- 3594654 - 62
- Oznaka:
- ZG38C07708
- EAN:
- 199271081648
- Kataloški br:
- 3594654 - 62
- Oznaka:
- ZG38C07708
- EAN:
- 199271081648
Lenovo LENOVO Keyboard Pack for Yoga Tab (P) tipkovnica engleski, qwerty
315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Poklopac
- Priključak za Pogo
- Izvor napajanja: Priključna stanica
- Kompatibilnost marke: Lenovo
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Izgled tipkovnice | engleski, qwerty |
| Širina | 257.1 mm |
| Visina | 184.8 mm |
| Dubina | 8.6 mm |
| Težina | 375 g |
| Pogodno za | Yoga Tab |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Lenovo |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





