Lenovo Mini PC LENOVO ThinkCentre neo55q G6 R5 220 TS 8 GB RAM 13GN0010GE
- Kataloški br:
- 3595441 - 62
- Oznaka:
- 13GN0010GE
- EAN:
- 199272649922
- Kataloški br:
- 3595441 - 62
- Oznaka:
- 13GN0010GE
- EAN:
- 199272649922
Lenovo Mini PC LENOVO ThinkCentre neo55q G6 R5 220 TS 8 GB RAM 13GN0010GE
1,575.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,575.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna memorija: 8 GB DDR5-RAM 3.2 GHz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Procesor | |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3.2 GHz |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Boja | crna |
| Težina | 2.82 kg |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





