Lenovo Mini PC ThinkCentre M75q G5 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen 5 Pro 8500GE 5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD AMD Radeon™ 74
- Kataloški br:
- 3474444 - 62
- Oznaka:
- 12RQ003SGE
- EAN:
- 199272767589
- Kataloški br:
- 3474444 - 62
- Oznaka:
- 12RQ003SGE
- EAN:
- 199272767589
Lenovo Mini PC ThinkCentre M75q G5 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen 5 Pro 8500GE 5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD AMD Radeon™ 74
2,785.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,785.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- AMD Ryzen 5 Pro 8500GE 6 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5200 MHz
- 512 GB SSD
- AMD AMD Radeon™ 740M grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | ThinkCentre M75q Gen 5 |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 Pro |
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 8500GE |
| Procesor / model | 8500GE |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon™ 740M grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 gen. 2 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) USB 2.0 HDMI® 2.1 DisplayPort RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 36.5 mm |
| Dubina | 182.9 mm |
| Težina | 1.25 kg |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Određene značajke | ugrađeni zvučnici TPM2.0 modul Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





