Lenovo Mini PC ThinkCentre neo 50q Gen 4 12LN Intel® Core™ i5 i5-13420H 8 GB RAM 256 GB SSD Intel UHD grafika FreeDOS 12
- Kataloški br:
- 3345833 - 62
- Oznaka:
- 12LN001SGE
- EAN:
- 196804570198
- Kataloški br:
- 3345833 - 62
- Oznaka:
- 12LN001SGE
- EAN:
- 196804570198
Lenovo Mini PC ThinkCentre neo 50q Gen 4 12LN Intel® Core™ i5 i5-13420H 8 GB RAM 256 GB SSD Intel UHD grafika FreeDOS 12
1,485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-13420H 13. gen. (Raptor Lake) 8 Jezgra(-e) / max. 4.6 GHz
- Radna memorija: 8 GB
- 256 GB SSD
- Intel UHD grafika
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | ThinkCentre neo 50q Gen 4 12LN |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-13420H |
| Procesor / model | i5-13420H |
| Generacija procesora | 13. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | crna |
| Težina | 3.112 |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bluetooth® | da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





