Lenovo Mini PC ThinkCentre neo55q G6 AMD Ryzen 5 220 4.9 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon Win 11 Pro 13GN000SGE
- Kataloški br:
- 3533528 - 62
- Oznaka:
- 13GN000SGE
- EAN:
- 199272641933
- Kataloški br:
- 3533528 - 62
- Oznaka:
- 13GN000SGE
- EAN:
- 199272641933
Lenovo Mini PC ThinkCentre neo55q G6 AMD Ryzen 5 220 4.9 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon Win 11 Pro 13GN000SGE
2,620.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,620.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 5 220 6 Jezgra(-e) / max. 4.9 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- AMD Radeon
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | ThinkCentre neo 55q Gen 6 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 220 |
| Procesor / model | 220 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 36.5 mm |
| Dubina | 182.9 mm |
| Težina | 890 g |
| Snaga napajanja | 90 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | da |
| 1 | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 512 GB | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
ROBUSTNO, UMJETNO TEMELJENO RAČUNALNO RAČUNALO
Malo računalo, impresivne performanse
Lenovo ThinkCentre Neo 55q Gen 6 Tiny radi na AMD Ryzen™ 7 AI 200 procesorima i nudi pouzdane računalne performanse. Nudi početna AI iskustva za optimizaciju radnog opterećenja i maksimalnu učinkovitost. Kompaktan, svestran i snažan, uklapa se u svako radno mjesto i idealan je izbor za moderne poslovne potrebe.
Učinkovitost pokretana umjetnom inteligencijom
Vaš partner za produktivnost u svakom području
ThinkCentre Neo 55q Gen 6 Tiny opremljen je AI značajkama za optimizaciju svakodnevnog rada. Pametne značajke uključuju automatizaciju dokumenata za skeniranje i sažimanje, kao i učinkovito upravljanje e-poštom i planiranje sastanaka. Ovo računalo ima naprednu sigurnost i brz odziv, nudeći brz multitasking i povećanu produktivnost.
SIGURNOST NA KOJU SE MOŽETE OSLONITI
Vaši podaci, zaštićeni na svakoj razini
Podržite svoje poslovanje uz ThinkShieldova hardverska i softverska sigurnosna rješenja. Diskretni modul pouzdane platforme (dTPM) omogućuje šifriranje podataka, dok AMD Pluton rješenje poboljšava integritet podataka. Nadalje, ThinkCentre Customization nudi potpunu zaštitu i daljinsko upravljanje kako bi zaštitio vaše podatke i osigurao siguran pristup.
KREDIBILITET I SURADNJA
održivost
Naš je cilj pružiti pametnije tehnologije koje stvaraju bolju i održiviju budućnost za naše kupce, zajednice i naš planet. Stoga se oslanjamo na vodeće oznake i certifikate u industriji koji pokazuju našu predanost održivosti u dizajnu proizvoda. Zajedno možemo stvoriti pametniju budućnost za sve.
Tehničke specifikacije mogu se razlikovati ovisno o regiji/modelu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro
- AMD Ryzen 5 220 (16 MB predmemorije, 3,2 GHz)
- 16 GB (5600 MHz) DDR5 SDRAM (1 x 16) i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





