Lenovo Mini PC ThinkEdge SE10 Intel® Atom® x6425RE 8 GB RAM 256 GB SSD Intel Intel® UHD grafika 12NH0005GE
- Kataloški br:
- 3454925 - 62
- Oznaka:
- 12NH0005GE
- EAN:
- 196804513867
- Kataloški br:
- 3454925 - 62
- Oznaka:
- 12NH0005GE
- EAN:
- 196804513867
Lenovo Mini PC ThinkEdge SE10 Intel® Atom® x6425RE 8 GB RAM 256 GB SSD Intel Intel® UHD grafika 12NH0005GE
1,885.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,885.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Atom® x6425RE
- Radna memorija: 8 GB DDR4-RAM
- 256 GB SSD
- Intel Intel® UHD grafika
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | ThinkEdge SE10 |
| Serija procesora | Intel® Atom® |
| Procesor | Intel® Atom® x6425RE |
| Procesor / model | x6425RE |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 1.5 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® UHD grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj serija | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 audio Line-out mikrofon (3.5 mm jack) USB 2.0 HDMI™ DisplayPort RJ45 Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 34.5 mm |
| Dubina | 135 mm |
| Težina | 1.5 kg |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Određene značajke | TPM2.0 modul |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





