Lenovo Notebook 21QJ00DRGE 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 7 350 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeo
- Kataloški br:
- 3438702 - 62
- Oznaka:
- 21QJ00DRGE
- EAN:
- 199271543443
- Kataloški br:
- 3438702 - 62
- Oznaka:
- 21QJ00DRGE
- EAN:
- 199271543443
Lenovo Notebook 21QJ00DRGE 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 7 350 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeo
8,530.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,530.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, 60 Hz, nereflektirajući, štedi energiju
- AMD Ryzen AI 7
- 350
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5 GHzRadna memorija: 64 GB;DDR5-RAM;5600 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 21QJ00DRGE |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS 60 Hz nereflektirajući štedi energiju |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon™ 860M grafika |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 4 HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 315.9 mm |
| Visina | 21.95 mm |
| Dubina | 223.7 mm |
| Težina | 1.38 kg |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo® AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





