Lenovo Notebook 21QT000EGE 36.8 cm (14.5 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Inte
- Kataloški br:
- 3474423 - 62
- Oznaka:
- 21QT000EGE
- EAN:
- 199271716410
- Kataloški br:
- 3474423 - 62
- Oznaka:
- 21QT000EGE
- EAN:
- 199271716410
Lenovo Notebook 21QT000EGE 36.8 cm (14.5 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Inte
6,965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 36.8 cm (14.5 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, nereflektirajući, Low Blue Light tehnologija, 90 Hz
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 21QT000EGE |
| Zaslon (cm) | 36.8 cm |
| Zaslon (inči) | 14.5 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS nereflektirajući Low Blue Light tehnologija 90 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® Arc™ 140T |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock čitač memorijske kartice |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) Thunderbolt 4 HDMI® 2.1 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 325.5 mm |
| Visina | 21.7 mm |
| Dubina | 227.6 mm |
| Težina | 1.6 kg |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo® AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 36.8 cm (14.5 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





