Lenovo Notebook 21QT000LGE 36.8 cm (14.5 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 32 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Nv
- Kataloški br:
- 3474424 - 62
- Oznaka:
- 21QT000LGE
- EAN:
- 199271733349
- Kataloški br:
- 3474424 - 62
- Oznaka:
- 21QT000LGE
- EAN:
- 199271733349
Lenovo Notebook 21QT000LGE 36.8 cm (14.5 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 32 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Nv
7,635.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,635.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 36.8 cm (14.5 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, nereflektirajući, Low Blue Light tehnologija, 60 Hz
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 21QT000LGE |
| Zaslon (cm) | 36.8 cm |
| Zaslon (inči) | 14.5 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS nereflektirajući Low Blue Light tehnologija 60 Hz |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) Thunderbolt 4 HDMI® 2.1 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 325.5 mm |
| Visina | 21.7 mm |
| Dubina | 227.6 mm |
| Težina | 1.64 kg |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo® AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| GPU brand | NVIDIA |
| Zaslon | 36.8 cm (14.5 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | RTX PRO 500 Blackwell generacija |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 6 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





