Lenovo Notebook 21R7000DGE 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 5 225U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz In
- Kataloški br:
- 3438651 - 62
- Oznaka:
- 21R7000DGE
- EAN:
- 198157916951
- Kataloški br:
- 3438651 - 62
- Oznaka:
- 21R7000DGE
- EAN:
- 198157916951
Lenovo Notebook 21R7000DGE 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 5 225U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz In
4,715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33.8 cm (13.3 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, 10-točkovni Multi-Touch, antirefleksivan
- Intel® Core™ Ultra 5
- 225U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X;7467 MHz512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 21R7000DGE |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS 10-točkovni Multi-Touch antirefleksivan |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 225U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 2 |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 7467 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 4 HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 299 mm |
| Visina | 18.35 mm |
| Dubina | 215 mm |
| Težina | 1.30 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





