Lenovo Notebook 21RM002NGE 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 5 340 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Rad
- Kataloški br:
- 3438708 - 62
- Oznaka:
- 21RM002NGE
- EAN:
- 199271545584
- Kataloški br:
- 3438708 - 62
- Oznaka:
- 21RM002NGE
- EAN:
- 199271545584
Lenovo Notebook 21RM002NGE 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 5 340 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Rad
6,285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33.8 cm (13.3 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, nereflektirajući
- AMD Ryzen AI 5
- 340
- Broj procesorskih jezgri: 6 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X;8000 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 21RM002NGE |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS nereflektirajući |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Procesor / model | 340 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon™ 840M grafika |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8000 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 4 HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 299.3 mm |
| Visina | 17.75 mm |
| Dubina | 207 mm |
| Težina | 988 g |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo® AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 2 GHz / max. 4.8 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





