Lenovo Notebook 21RS001BGE 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 9 285H 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nvidia
- Kataloški br:
- 3474441 - 62
- Oznaka:
- 21RS001BGE
- EAN:
- 199271930991
- Kataloški br:
- 3474441 - 62
- Oznaka:
- 21RS001BGE
- EAN:
- 199271930991
Lenovo Notebook 21RS001BGE 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 9 285H 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nvidia
13,245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, nereflektirajući, Low Blue Light tehnologija, štedi energiju, 60 Hz
- Intel® Core™ Ultra 9
- 285H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 64 GB;DDR5-RAM;5600 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 21RS001BGE |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS nereflektirajući Low Blue Light tehnologija štedi energiju 60 Hz |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 285H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| SSD 2 priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost čitač memorijske kartice osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock intel vpro tehnologija |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 Thunderbolt 4 HDMI® 2.1 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 SD Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Boja | crna |
| Širina | 361.5 mm |
| Visina | 26.3 mm |
| Dubina | 248.6 mm |
| Težina | 2.1 kg |
| Softver uključen u isporuku | Intel® Connectivity Performance Suite + Lenovo® AI Now |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| GPU brand | NVIDIA |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | RTX PRO 2000 Blackwell generacija |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





