Lenovo Notebook 21SR007BGE 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 5 225U 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Intel
- Kataloški br:
- 3443558 - 62
- Oznaka:
- 21SR007BGE
- EAN:
- 199272100287
- Kataloški br:
- 3443558 - 62
- Oznaka:
- 21SR007BGE
- EAN:
- 199272100287
Lenovo Notebook 21SR007BGE 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 5 225U 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Intel
4,445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, 120 Hz, nereflektirajući
- Intel® Core™ Ultra 5
- 225U
- maks. 4.8 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 21SR007BGE |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS 120 Hz nereflektirajući |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 225U |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 2 |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® grafika |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD 2 priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 USB-C® USB 4 HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 356 mm |
| Visina | 21.15 mm |
| Dubina | 249 mm |
| Težina | 1.63 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





