Lenovo Notebook 40.6 cm (16 palac) WQXGA 255HX 32 GB RAM njemačka, qwertz Intel Intelova grafika NVIDIA GeForce RTX 5060
- Kataloški br:
- 3595445 - 62
- Oznaka:
- 21R00043GE
- EAN:
- 199273725489
- Kataloški br:
- 3595445 - 62
- Oznaka:
- 21R00043GE
- EAN:
- 199273725489
Lenovo Notebook 40.6 cm (16 palac) WQXGA 255HX 32 GB RAM njemačka, qwertz Intel Intelova grafika NVIDIA GeForce RTX 5060
7,185.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,185.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS
- 255HX
- Broj procesorskih jezgri: 20 x maks. 5.2 GHzRadna memorija: 32 GB;5600 MHz;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Procesor / model | 255HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intelova grafika |
| Radna memorija | 32 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 354.6 mm |
| Visina | 17.9 mm |
| Dubina | 256.2 mm |
| Težina | 2.1 kg |
| Softver uključen u isporuku | Ured |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 20 x 1.8 GHz / max. 5.2 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| Snaga | 300 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
Opis
Opis
Oslobodite svoj puni potencijal uz brzinu i preciznost pokretane umjetnom inteligencijom
Prvi opcionalni zasebni NPU u industriji za pametniju AI automatizaciju i bržu obradu.
Zaslon kalibriran u boji za savršene detalje u svakom kreativnom projektu
Uključena namjenska NVIDIA RTX grafika za kreativne profesionalce
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Prvi opcionalni zasebni NPU u industriji za pametniju AI automatizaciju i bržu obradu.
Zaslon kalibriran u boji za savršene detalje u svakom kreativnom projektu
Uključena namjenska NVIDIA RTX grafika za kreativne profesionalce
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Živopisan prikaz
- 16-inčni IPS zaslon sa svjetlinom od 500 cd/m² osigurava jasne i precizne slike, što ga čini idealnim za kreativne profesionalce i zabavu.
- Napredni audio sustav
- S Dolby Atmosom, dvostrukim mikrofonima i inteligentnim pojačalima, ovo prijenosno računalo stvara audio okruženje koje poboljšava glazbu, filmove i videopozive.
- Snažna
- Opremljen Intel Core Ultra 7 procesorom, ovaj uređaj nudi 20 jezgri i turbo brzinu od 5,2 GHz za rješavanje čak i zahtjevnih aplikacija.
- Obilje prostora za pohranu
- SSD od 1 TB nudi brz pristup podacima i obilje prostora za pohranu, osiguravajući nesmetan multitasking i brzo vrijeme učitavanja aplikacija.
- Poboljšana sigurnost
- Integrirani čitač otiska prsta i poklopac za privatnost web kamere osiguravaju zaštitu osobnih podataka, a istovremeno omogućuju jednostavan pristup uređaju.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





