Lenovo Notebook radna stanica 21RV0010GE 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 9 HX 370 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwe
- Kataloški br:
- 3438673 - 62
- Oznaka:
- 21RV0010GE
- EAN:
- 198158402378
- Kataloški br:
- 3438673 - 62
- Oznaka:
- 21RV0010GE
- EAN:
- 198158402378
Lenovo Notebook radna stanica 21RV0010GE 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 9 HX 370 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwe
9,430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, nereflektirajući, štedi energiju, Low Blue Light tehnologija
- AMD Ryzen AI 9 HX
- 370
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 64 GB;DDR5-RAM;5600 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Model | 21RV0010GE |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS nereflektirajući štedi energiju Low Blue Light tehnologija |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Procesor / model | 370 |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon™ 890M grafika |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 4 HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 315.90 mm |
| Visina | 21.95 mm |
| Dubina | 223.7 mm |
| Težina | 1.39 kg |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo® AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 2 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





