Lenovo Notebook radna stanica 35.6 cm (14 palac) AMD Ryzen 7 Pro 8840HS 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz crna 21ME003
- Kataloški br:
- 3595531 - 62
- Oznaka:
- 21ME003EGE
- EAN:
- 199273786688
- Kataloški br:
- 3595531 - 62
- Oznaka:
- 21ME003EGE
- EAN:
- 199273786688
Lenovo Notebook radna stanica 35.6 cm (14 palac) AMD Ryzen 7 Pro 8840HS 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz crna 21ME003
6,340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- 1920 x 1200 Pixel
- AMD Ryzen 7 Pro
- 8840HS
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 Pro |
| Procesor / model | 8840HS |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 31.6 cm |
| Visina | 1.77 cm |
| Dubina | 22.37 cm |
| Težina | 1.21 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.3 GHz / max. 5.1 GHz |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 dizajniran je za profesionalce koji traže snažnu mobilnu radnu stanicu s izvrsnim performansama i povezivošću. S audio sustavom visoke rezolucije koji uključuje dvostruki mikrofon i stereo zvučnike kompatibilne s Dolby Audio, ovo prijenosno računalo pruža vrhunsko audio iskustvo za video konferencije i multimedijske aplikacije. Web kamera od 5 megapiksela opremljena je zatvaračem za privatnost koji korisnicima nudi funkcionalnost i sigurnost. S zaslonom bez odsjaja u omjeru stranica 16:10, P14s Gen 5 pruža žive slike prikladne za svako profesionalno okruženje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zvučno iskustvo
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 ima dvostruki mikrofon i zvuk visoke razlučivosti, što osigurava jasan prijenos glasa tijekom poziva i impresivan zvučni profil tijekom reprodukcije medija.
- Funkcionalnost web-kamere
- Opremljen web kamerom od 5 megapiksela i poklopcem za privatnost, ovo prijenosno računalo nudi korisnicima sigurnost prilikom sudjelovanja u video konferencijama.
- Mogućnosti povezivanja
- S dva USB-C priključka, dva USB 3.0 priključka, HDMI priključkom i kombiniranim priključkom za slušalice/mikrofon, P14s Gen 5 podržava širok raspon uređaja za besprijekornu integraciju u bilo koji radni prostor.
- Kvaliteta zaslona
- Zaslon bez odsjaja u omjeru 16:10 poboljšava vidljivost i minimizira refleksije, omogućujući vam bolji rad u različitim uvjetima osvjetljenja uz više prostora za obavljanje više zadataka istovremeno.
- Tehnologija skladištenja
- S DDR5 SDRAM memorijom u SO-DIMM 262-pinskom formatu, ovo prijenosno računalo podržava učinkovit multitasking i brz pristup podacima za zahtjevne aplikacije.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





