Lenovo Notebook radna stanica 40.6 cm (16 palac) AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 96 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz crna 21RX
- Kataloški br:
- 3595532 - 62
- Oznaka:
- 21RX001LGE
- EAN:
- 199273716265
- Kataloški br:
- 3595532 - 62
- Oznaka:
- 21RX001LGE
- EAN:
- 199273716265
Lenovo Notebook radna stanica 40.6 cm (16 palac) AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 96 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz crna 21RX
10,300.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10,300.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- 1920 x 1200 Pixel
- AMD Ryzen AI 9 HX
- PRO 370
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 96 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;Ubuntu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Procesor / model | PRO 370 |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 96 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 36 cm |
| Visina | 1.18 cm |
| Dubina | 25.17 cm |
| Težina | 1.71 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Ubuntu |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 2 GHz / max. 5.1 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
Opis
Opis
Lenovo ThinkPad P16s Gen 4 kombinira snažne performanse s inovativnim značajkama, što ga čini pouzdanim izborom za profesionalce i kreativce. S 16-inčnim WUXGA zaslonom, ovo prijenosno računalo nudi izvornu rezoluciju od 1920 x 1200 i svjetlinu od 500 cd/m2, što osigurava žive boje i oštre detalje te jamči impresivno iskustvo gledanja. Opremljen Low Blue Light i Eyesafe tehnologijom, pomaže u smanjenju naprezanja očiju tijekom dugih radnih sesija. Performanse osigurava AMD Ryzen AI 9 HX PRO procesor s 12 jezgri i maksimalnom turbo brzinom od 5,1 GHz, koji omogućuje glatko obavljanje više zadataka istovremeno i brzo vrijeme odziva. 24 MB L3 predmemorije poboljšava performanse za zahtjevne aplikacije. U kombinaciji s DDR5 RAM-om od 5600 MT/s i ultrabrzom PCIe 4.0 SSD pohranom, korisnici mogu očekivati brzo vrijeme učitavanja i učinkovit pristup podacima. Osim toga, dvostruki mikrofon i stereo zvučnici s Dolby Atmosom pružaju zvuk visoke rezolucije i poboljšano multimedijsko iskustvo.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Briljantan prikaz
- 16-inčni LED zaslon ima izvornu rezoluciju od 1920 x 1200 i svjetlinu od 500 cd/m2. S površinom bez odsjaja i tehnologijom Low Blue Light, osigurava ugodan vid čak i u svijetlim okruženjima.
- Snažna
- Opremljen AMD Ryzen AI 9 HX PRO procesorom s 12 jezgri i maksimalnom turbo brzinom od 5,1 GHz, ovaj prijenosnik dizajniran je za učinkovito rukovanje zahtjevnim aplikacijama te je stoga idealan za razne profesionalne zadatke.
- Napredne audio značajke
- Opremljeni standardima zvuka visoke razlučivosti i podrškom za Dolby Atmos, dvostruki mikrofoni i stereo zvučnici pružaju impresivnu kvalitetu zvuka i poboljšavaju cjelokupno multimedijsko iskustvo za korisnike.
- Robusne sigurnosne značajke
- Integrirani čitač otiska prsta osigurava da samo ovlašteni korisnici imaju pristup, čime se prijenosnom računalu pruža dodatni sloj sigurnosti, što je pogodno za osjetljive radne zadatke.
- Izdržljiv dizajn
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4 izrađen je od polikarbonata i ojačan karbonskim vlaknima. Zadovoljava standarde MIL-STD-810H, čime osigurava trajnost i pouzdanost u raznim radnim uvjetima.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





