Lenovo Notebook radna stanica "ThinkPad P16 G3" 40.6 cm (16 palac) WQUXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 64 GB RAM 1 TB SSD
- Kataloški br:
- 3489336 - 62
- Oznaka:
- 21RQ000PGE
- EAN:
- 199271690789
- Kataloški br:
- 3489336 - 62
- Oznaka:
- 21RQ000PGE
- EAN:
- 199271690789
Lenovo Notebook radna stanica "ThinkPad P16 G3" 40.6 cm (16 palac) WQUXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 64 GB RAM 1 TB SSD
18,560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18,560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQUXGA
- 3840 x 2400 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 9
- 275HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 64 GB;DDR5-RAM;5600 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Model | "ThinkPad P16 G3" |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2400 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 275HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 192 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 362 mm |
| Visina | 15.8 mm |
| Dubina | 252 mm |
| Težina | 2.54 kg |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 24 x 2.1 GHz / max. 5.4 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | RTX PRO 4000 Blackwell |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 180 W |
| Svjetloća | 800 cd/m² |
| 1.58 cm | |
| 2.09 cm |
Opis
Opis
PERFORMANSE STOLNOG RAČUNALA
Izrađen za ekstremne uvjete, dizajniran za mobilnost.
16-inčna mobilna radna stanica ThinkPad P16 Gen 3 rješava najzahtjevnija opterećenja za profesionalne kreativce, inženjere, razvojne programere i znanstvenike podataka te ima Intel® Core™ Ultra procesore (Serija 2). Uređaj ima tanji i lakši dizajn od prethodnih generacija te nudi performanse na razini stolnog računala u pokretu.
NE SAMO RAČUNALO S UMJETNOM INTELIGENTNOM RAČUNALOM
Lokalni razvoj umjetne inteligencije, s bilo kojeg mjesta
Dok mobilna radna stanica ThinkPad P16 Gen 3 izvrsno obavlja svakodnevne zadatke na računalima s umjetnom inteligencijom, povećavajući produktivnost i suradnju, mobilna radna stanica blista i u naprednim scenarijima razvoja umjetne inteligencije. Od pripreme podataka i optimizacije modela do zaključivanja u stvarnom vremenu i razvoja tijeka rada vođenog agentima – podržava zahtjevna AI opterećenja lokalno, gdje god se nalazili.
BEŽIČNA POVEZIVOST SPREMNA ZA DALJINSKO UPRAVLJANJE
Besprijekorno dijeljenje, suradnja i svestrana povezivost
Zahvaljujući poboljšanoj propusnosti do WiFi 7 i opciji 5G povezivosti, možete uživati u besprijekornoj virtualnoj suradnji i neprekidnoj produktivnosti s bilo kojeg mjesta. Trenutačno uparite uređaje i pribor putem Bluetooth®-a. Osim toga, uživat ćete u brzom prijenosu podataka i jednostavnom povezivanju s perifernim uređajima putem raznih praktičnih priključaka.
Monitor, tipkovnica i ostala dodatna oprema prodaju se zasebno.
ISV-CERTIFICIRAN ZA KLJUČNO VAŽAN SOFTVER
Glatke performanse aplikacije
Svoje CAD, BIM i kreativne aplikacije možete sigurno pokretati, uz podršku certifikata neovisnih dobavljača softvera (ISV)* kao što su ANSYS®, SOLIDWORKS®, AutoCAD® i drugi. Mobilna radna stanica ThinkPad P16 Gen 3 pruža profesionalne performanse na najvišoj razini i povećava radnu učinkovitost kako biste se mogli usredotočiti na rezultate.
*Pogledajte cijeli popis ISV certifikata.
KREDIBILITET I SURADNJA
održivost
Naš je cilj pružiti pametnije tehnologije koje stvaraju bolju i održiviju budućnost za naše kupce, zajednice i naš planet. Stoga težimo vodećim pečatima odobrenja i certifikatima u industriji koji pokazuju našu predanost održivosti u dizajnu proizvoda. Zajedno možemo stvoriti pametniju budućnost za sve.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro
- Intel Core Ultra 9 275HX (36 MB predmemorije)
- 40,6 cm (16") WQUXGA 3840 x 2400 IPS, NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell (16 GB GDDR7)
- 64 GB (5600 MHz) DDR5 SDRAM (2 x 32) i 1000 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





