Lenovo Notebook ThinkBook 16 40.6 cm (16 palac) WUXGA AMD Ryzen 5 7535HS 8 GB RAM 256 GB SSD njemačka, qwertz siva 21MW0
- Kataloški br:
- 3207076 - 62
- Oznaka:
- 21MW0020GE
- EAN:
- 198153118397
- Kataloški br:
- 3207076 - 62
- Oznaka:
- 21MW0020GE
- EAN:
- 198153118397
Lenovo Notebook ThinkBook 16 40.6 cm (16 palac) WUXGA AMD Ryzen 5 7535HS 8 GB RAM 256 GB SSD njemačka, qwertz siva 21MW0
2,685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, LED pozadinsko osvjetljenje, nereflektirajući, 60 Hz
- AMD Ryzen 5
- 7535HS
- Broj procesorskih jezgri: 6 x maks. 4.55 GHzRadna memorija: 8 GB;DDR5-RAM;4800 MHz256 GB SSD;AMD Radeon;660M;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkBook 16 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS LED pozadinsko osvjetljenje nereflektirajući 60 Hz |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor / model | 7535HS |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.55 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 3.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 19 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | 260pin SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Tvrdi disk 1 priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | otisak prsta Windows Hello s prepoznavanjem lica TPM 2.0 modul osvjetljenje tipkovnice čitač memorijske kartice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB-C® USB 4 HDMI™ RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) čitač kartica Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 0 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Boja | siva |
| Širina | 356 mm |
| Visina | 17.5 mm |
| Dubina | 253.5 mm |
| Težina | 1.7 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij polimer (LiPo), 45 Wh |
| Vrijeme pogona (maks.) | 7.23 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 3.3 GHz / max. 4.55 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Model grafičke kartice | 660M |
Opis
Opis
Povećajte svoju produktivnost
Prijenosno i energetski učinkovito prijenosno računalo Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 (16″ AMD) nudi potencijal za značajno povećanje vaše produktivnosti. S procesorima serije AMD Ryzen™ 7000 uživat ćete u brzim performansama, poboljšanoj učinkovitosti i naprednim značajkama za zahtjevna radna opterećenja i moderne stilove rada. Zahvaljujući velikom kapacitetu baterije, možete dulje izdržati bez struje i možete lako raditi čak i dok ste u pokretu. Idealno za zahtjevne zadatke kao što su analiza podataka, lagano uređivanje videa i multitasking.
Pouzdana sigurnost
Opremljen naprednim sigurnosnim značajkama, prijenosno računalo ThinkBook 16 Gen 7 pruža sveobuhvatnu zaštitu vaših podataka. Opcijski skener otiska prsta "Match on Chip" u prekidaču za napajanje omogućuje sigurnu prijavu i trenutačno pokretanje, dok Trusted Platform Module (TPM) šifrira važne podatke. Također ima Kensington Nano Security Slot™ za zaštitu od fizičke krađe. Mehanički poklopac web kamere koji se može deaktivirati pruža dodatnu privatnost.
Moderan dizajn i ergonomski dojam
Prijenosno računalo ThinkBook 16 Gen 7 odiše elegancijom i profesionalnošću te ima svilenkasto aluminijsko kućište u modernoj "Artic Grey" boji. Poseban naglasak stavili smo na udobnost i točnost tipkovnice: ima zakrivljene tipke koje se savršeno prilagođavaju vašim prstima i nude prirodno, ergonomsko iskustvo tipkanja. LED statusna svjetla na zvučnicima i gumbima mikrofona olakšavaju upravljanje audio postavkama. A najbolje od svega, numerička tipkovnica pruža dodatnu pogodnost pri radu s financijama, proračunskim tablicama i bilo kojom vrstom obrade brojeva.
Radite s bilo kojeg mjesta
Bilo u uredu, u pokretu ili u kućnom uredu - s prijenosnim računalom ThinkBook 16 Gen 7 uvijek ćete ostati povezani. Wi-Fi opcije osiguravaju da ostanete na mreži bez kašnjenja, čak i na pretrpanim javnim platformama. Širok raspon priključaka - uključujući USB-C 4 - nudi najbolji brzi prijenos podataka i povezivanje sa svim vašim perifernim uređajima. Monitor možete spojiti putem HDMI priključka. Čitač SD kartica nudi više načina za pristup datotekama. Bez obzira kamo vas posao odvede, možete biti sigurni da možete nastaviti s poslom kao i obično.
Optimizirajte svoju prisutnost na mrežnim sastancima
Pametna tehnologija prijenosnog računala ThinkBook 16 Gen 7 koja štedi vrijeme pomaže vam da se bolje fokusirate i radite produktivnije. Dvostruki niz mikrofona i zvučnika s Dolby Audio™ i Lenovo Smart Meeting osiguravaju kristalno jasne pozive bez ometanja u pozadini. Osim toga, korekcija kontakta očima, automatsko kadriranje, zamućenje pozadine i izbor kamera osiguravaju da izgledate najbolje tijekom video konferencija. Virtualna suradnja nikada nije bila tako jednostavna!
Izvanredna izdržljivost
Koristimo MIL-STD 810H Ministarstva obrane SAD-a kako bismo osigurali ravnotežu pouzdanosti i izdržljivosti prijenosnih računala ThinkBook. Ispunjavanje ili premašivanje 12 standarda, 26 postupaka i više od 200 testova kvalitete osigurava da se ovi uređaji mogu koristiti u ekstremnim uvjetima, uključujući oštra okruženja kao što su arktička divljina, pustinjske oluje s prašinom, ekstremne temperature, tlak, vlaga, vibracije i više. Osim toga, redizajnirali smo tipkovnicu kako bismo osigurali otpornost na prskanje do 60 cm. Također smo poboljšali performanse hlađenja kako bi vaše prijenosno računalo bilo hladnije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (13)





