Lenovo Notebook ThinkBook 16p AMD G6 40.6 cm (16 palac) WQXGA AMD Ryzen 9 8940HX 8 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nvid
- Kataloški br:
- 3429019 - 62
- Oznaka:
- 21U00017GE
- EAN:
- 199271444955
- Kataloški br:
- 3429019 - 62
- Oznaka:
- 21U00017GE
- EAN:
- 199271444955
Lenovo Notebook ThinkBook 16p AMD G6 40.6 cm (16 palac) WQXGA AMD Ryzen 9 8940HX 8 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nvid
8,150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS
- AMD Ryzen 9
- 8940HX
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.3 GHzRadna memorija: 8 GB;DDR5-RAM;5200 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkBook 16p AMD G6 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 9 |
| Procesor / model | 8940HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 2.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Nvidia |
| Grafički adapter na ploči (model) | GeForce RTX 5060 |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | ne |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.2 (gen. 1) LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 354.6 mm |
| Visina | 19.3 mm |
| Dubina | 256.2 mm |
| Težina | 2.15 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Ured |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 2.4 GHz / max. 5.3 GHz |
| GPU brand | NVIDIA |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Snaga | 300 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 1280 x 720 piksel | |
| da | |
| 100 % | |
| 2 W | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| 85 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Vaš najbolji posao, obavljen brže nego ikad
Performanse koje prate vašu kreativnost - Snažan AMD Ryzen™ HX procesor za zahtjevna radna opterećenja
- Zaslon kalibriran po boji za savršene detalje u svakom kreativnom projektu
- Uključena namjenska NVIDIA RTX® grafika za kreativne profesionalce
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen 9 8940HX (16C/32T, 2,4/5,3 GHz, 16 MB L2/64 MB L3)
- 16" WQXGA (2560x1600) IPS 500 nita 100% DCI-P3 240Hz DisplayHDR 400 G-SYNC Eyesafe X-Rite
- 2x 32GB SO-DIMM DDR5-5200
- 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
- NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





