Lenovo Notebook ThinkBook 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen 7 7735HS 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon
- Kataloški br:
- 3454852 - 62
- Oznaka:
- 21MV0095GE
- EAN:
- 198158589550
- Kataloški br:
- 3454852 - 62
- Oznaka:
- 21MV0095GE
- EAN:
- 198158589550
Lenovo Notebook ThinkBook 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen 7 7735HS 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon
3,460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- AMD Ryzen 7
- 7735HS
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.75 GHzRadna memorija: 32 GB;4800 MHz1 TB SSD;AMD Radeon;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkBook |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7735HS |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 7735HS |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.75 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Radna memorija | 32 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 313.5 mm |
| Visina | 16.9 mm |
| Dubina | 224 mm |
| Težina | 1.38 kg |
| Softver uključen u isporuku | Ured |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.2 GHz / max. 4.75 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| da | |
| 45 % | |
| 2 W | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 1 | |
| 35 W | |
| da | |
| 8 - 95 % | |
| 2 | |
| 5 - 43 °C | |
| 1 | |
| 45 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Produktivnost u pokretu
- Lagani prijenosnik za mala i srednja poduzeća od 35,6 cm (14") s ergonomskom tipkovnicom otpornom na prolijevanje
- Omogućuje multitasking zahvaljujući super brzoj memoriji i pohrani
- Napredni sustav hlađenja osigurava nesmetan rad
- Omogućuje besprijekorne videopozive s bogatim slikama i zvukom s poništavanjem buke
- Idealno za profesionalce sa zahtjevnim radnim opterećenjima koji su često u pokretu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen 7 7735HS (8C/16T, 3.2/4.75GHz, 4MB L2/16MB L3)
- 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nita 45% NTSC
- 2x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
- 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
- AMD Radeon 680M grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





