Lenovo Notebook ThinkPad E 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen 5 220 32 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon
- Kataloški br:
- 3451349 - 62
- Oznaka:
- 21T0004WGE
- EAN:
- 199271834503
- Kataloški br:
- 3451349 - 62
- Oznaka:
- 21T0004WGE
- EAN:
- 199271834503
Lenovo Notebook ThinkPad E 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen 5 220 32 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeon
3,865.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,865.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- AMD Ryzen 5
- 220
- Broj procesorskih jezgri: 6 x maks. 4.9 GHzRadna memorija: 32 GB;5600 MHz512 GB SSD;AMD Radeon;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkPad E |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 220 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor / model | 220 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Radna memorija | 32 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 313 mm |
| Dubina | 220.3 mm |
| Težina | 1.41 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 3.2 GHz / max. 4.9 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Snaga punjenja (maks.) | 60 W |
| Snaga punjenja (min.) | 45 W |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| da | |
| 45 % | |
| 6 MB | |
| 2 W | |
| 16 MB | |
| 2 | |
| 1 | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 1 | |
| 1.01 cm | |
| 1.52 cm | |
| da | |
| 8 - 95 % | |
| 2 | |
| 5 - 43 °C | |
| 1 | |
| 64 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Tanak, izdržljiv poslovni prijenosnik s umjetnom inteligencijom za profesionalce u pokretu
- Performanse pokretane umjetnom inteligencijom s procesorima AMD Ryzen™ serije 200
- Lagani poslovni prijenosnik s inteligentnim značajkama i dugim vijekom trajanja baterije
- Besprijekorna suradnja s hibridnom kamerom i inteligentnim poništavanjem buke
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen 5 220 (6C/12T, 3,2/4,9 GHz, 6 MB L2/16 MB L3)
- 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nita 45% NTSC 60Hz
- 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600
- 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- AMD Radeon 740M grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





