Lenovo Notebook ThinkPad E16 G3 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz N
- Kataloški br:
- 3413730 - 62
- Oznaka:
- 21SR0041GE
- EAN:
- 198158315982
- Kataloški br:
- 3413730 - 62
- Oznaka:
- 21SR0041GE
- EAN:
- 198158315982
Lenovo Notebook ThinkPad E16 G3 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz N
4,625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM;5600 MHz1 TB SSD;Intel Arc™;140T;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkPad E16 G3 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 1.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 HDMI™ USB-C® Thunderbolt 4 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 356 mm |
| Visina | 1.71 mm |
| Dubina | 249 mm |
| Težina | 1.63 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 1.5 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Model grafičke kartice | 140T |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Opseg boja | 45 % |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Čitač pametne kartice | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Integrisani čitač kartica | ne |
| USB napajanje | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Windows Hello funkcija | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Osnovna snaga procesora | 28 W |
| Maksimalna turbo snaga | 115 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.4 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.1 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 96 TOPs |
| NPU performanse do | 13 TOPs |
| E-jezgra male potrošnje | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2.5 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 700 MHz |
| Performanse grafičkog procesora do | 74 TOPs |
| Visina (spreda) | 1.01 cm |
| Visina (pozadi) | 1.71 cm |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 8 - 95 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | 5 - 43 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura pune veličine | da |
| Maksimalna nadmorska visina | 3048 m |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 64 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Prijenosno računalo orijentirano na performanse s visokom učinkovitošću umjetne inteligencije, pametnim napajanjem i robusnom konstrukcijom
- Tanko, visokoučinkovito poslovno prijenosno računalo s umjetnom inteligencijom 40,64 cm (16")
- Veća produktivnost s Intel®Core™ Ultra procesorima i zapanjujućom grafikom
- Jednostavna nadogradnja kako posao raste i zahtjevi se mijenjaju
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE)/16T, Max Turbo do 5,1 GHz, 24 MB
- 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nita 45% NTSC 60Hz
- 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600
- 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intel Arc 140T GPU funkcionira kao Intelova grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





