Lenovo Notebook ThinkPad T 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255U 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Intel
- Kataloški br:
- 3451677 - 62
- Oznaka:
- 21QC00C0GE
- EAN:
- 199272420040
- Kataloški br:
- 3451677 - 62
- Oznaka:
- 21QC00C0GE
- EAN:
- 199272420040
Lenovo Notebook ThinkPad T 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255U 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Intel
8,465.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,465.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 5.2 GHzRadna memorija: 64 GB;5600 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkPad T |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255U |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 1.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 64 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 315.9 mm |
| Dubina | 223.7 mm |
| Težina | 1.38 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 1.7 GHz / max. 5.2 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| da | |
| 100 % | |
| 2 W | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 2 | |
| da | |
| 8 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 57 W | |
| 2 GHz | |
| 4.2 GHz | |
| 5.2 GHz | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 2.4 GHz | |
| 700 MHz | |
| 1.09 cm | |
| 1.61 cm | |
| da | |
| 8 - 95 % | |
| 2 | |
| 5 - 43 °C | |
| 1 | |
| 57 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Radite pametnije, a ne napornije
Naš vodeći model, opremljen umjetnom inteligencijom za povećanje produktivnosti vašeg poslovanja. - 14-inčni prijenosnik s umjetnom inteligencijom, optimiziran za produktivnost
- Maksimalna povezivost s munjevito brzim Wi-Fi-jem i 5G opcijama
- Komponente koje može zamijeniti korisnik (CRU) za dulji vijek trajanja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE)/14T, Max Turbo do 5,2 GHz, 12 MB
- 14" WUXGA (1920x1200) IPS 500 nita 100% sRGB 60Hz niska potrošnja energije
- 2x 32GB SODIMM DDR5-5600
- 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intelova grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





