Lenovo Notebook "ThinkPad X9" 38.9 cm (15.3 palac) 2.8K Intel® Core™ Ultra 7 258V 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz In
- Kataloški br:
- 3489314 - 62
- Oznaka:
- 21Q6006AGE
- EAN:
- 199272621256
- Kataloški br:
- 3489314 - 62
- Oznaka:
- 21Q6006AGE
- EAN:
- 199272621256
Lenovo Notebook "ThinkPad X9" 38.9 cm (15.3 palac) 2.8K Intel® Core™ Ultra 7 258V 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz In
6,690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 38.9 cm (15.3 palac)
- 2.8K
- 2880 x 1800 Pixel
- OLED
- Intel® Core™ Ultra 7
- 258V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X;8533 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | "ThinkPad X9" |
| Zaslon (cm) | 38.9 cm |
| Zaslon (inči) | 15.3 palac |
| Razlučivost zaslona | 2.8K |
| Osobine prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 258V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Arc Graphics 140V |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-A (USB 3.1 gen. 2) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | bijela |
| Širina | 339.6 mm |
| Visina | 12.9 mm |
| Dubina | 228.5 mm |
| Težina | 1.4 kg |
| Softver uključen u isporuku | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.2 GHz / max. 4.8 GHz |
| Zaslon | 38.9 cm (15.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 8 Megapiksela |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Radni napon | 230 V |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| ne | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 5 - 95 % | |
| da | |
| 1 | |
| 100 % | |
| da | |
| 2 W | |
| 4 | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 2 | |
| da | |
| 4 | |
| 17 W | |
| 37 W | |
| 2.2 GHz | |
| 4.8 GHz | |
| da | |
| da | |
| 115 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 47 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 4 | |
| 3.7 GHz | |
| 2200 MHz | |
| da | |
| da | |
| 64 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| da | |
| 8 - 95 % | |
| 2 | |
| 5 - 43 °C | |
| 1 | |
| 3048 m | |
| da | |
| 80 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Oduševljava svakog entuzijasta tehnologije
Idealno za mala i srednja poduzeća i STEM tehnologe. 15,3-inčni Lenovo Aura Edition za vrhunska iskustva i podršku.
Jedinica za neuronsku obradu (NPU) s do 48 TOPS AI performansi za snagu, učinkovitost i produktivnost
Nova ThinkPad estetika s dizajnom engine hub-a, redizajniranom tipkovnicom i ultra tankim profilom
Neke značajke Copilot+ PC zahtijevaju besplatna ažuriranja, koja će biti dostupna do početka 2025. Vrijeme varira ovisno o uređaju i regiji. Pogledajte aka.ms/copilotpluspcs
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE)/8T, Max Turbo do 4,8 GHz, 12 MB
- 15,3" 2,8K (2880x1800) OLED 500 nita Antirefleksijski / Zaštita od otisaka prstiju 100% DCI-P3 30-120Hz VRR DisplayHDR True Black 600 Dolby Vision Touch
- 32 GB LPDDR5x-8533, MoP memorija
- 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intel Arc grafika 140V
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





