Lenovo Notebook V17-IRU 43.9 cm (17.3 palac) HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 8 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz crna 83A2
- Kataloški br:
- 3222206 - 62
- Oznaka:
- 83A2003GGE
- EAN:
- 198153168606
- Kataloški br:
- 3222206 - 62
- Oznaka:
- 83A2003GGE
- EAN:
- 198153168606
Lenovo Notebook V17-IRU 43.9 cm (17.3 palac) HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 8 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz crna 83A2
2,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 43.9 cm (17.3 palac)
- HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i5
- i5-13420H
- 5. gen. (Broadwell)
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.6 GHzRadna memorija: 8 GB512 GB SSD;Intel UHD Graphics;bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | V17-IRU |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Zaslon (inči) | 17.3 palac |
| Razlučivost zaslona | HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Procesor | Intel Core i5-13420H |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-13420H |
| Generacija procesora | 5. gen. (Broadwell) |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 1.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 HDMI™ utičnica za slušalice mikrofon (3.5 mm jack) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 399 mm |
| Visina | 20 mm |
| Dubina | 274 mm |
| Težina | 2.02 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-polimer; |
| Vrijeme pogona (maks.) | 8.4 h |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 1.5 GHz / max. 4.6 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 43.9 cm (17.3 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





